Zacznij mówić
po angielsku!

Chcesz swobodnie porozumiewać się podczas podróży zagranicznych? Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po angielsku? Z Tutlo przygotujesz się na każdą sytuację i osiągniesz swój cel szybko i skutecznie!

baner--img

Wypełnij formularz i wypróbuj Tutlo

Ucz się indywidualnie

Proponujemy Ci najskuteczniejszą metodę nauki - indywidualne zajęcia online. W Tutlo rozmawiasz z lektorem na żywo, dzięki czemu jego uwaga skupiona jest wyłącznie na Tobie.

ill-uczsie

Rozmawiaj z native speakerami i polskimi lektorami

Wszystkie lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli zarówno z Polski, jak i native speakerów. Na pewno znajdziesz odpowiednią osobę wśród 250 lektorów z całego świata.

native

Wybierz, czego chcesz się nauczyć

Za każdym razem, kiedy logujesz się na platformę Tutlo, decydujesz czego chcesz się uczyć. Korzystaj do woli z kursów z zakresu Business English, General English, Social i innych.

books
Wypróbuj

Prowadzimy zajęcia online na żywo!

Wszystkie zajęcia w Tutlo prowadzone są na żywo z lektorami z całego świata. Możesz się z nimi połączyć i rozmawiać o dowolnej porze między 7.00 a 22.00, bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Korzystaj z najlepszej jakości połączenia

Wiemy, że wyraźny obraz i czysty dźwięk to ważne kwestie przy lekcjach online. Gwarantujemy najwyższą jakość połączenia podczas rozmowy.

Wypróbuj

Jak działa Tutlo?

Lekcje odbywają się na platformie internetowej, na którą logujesz się z komputera, tabletu lub telefonu. Następnie wybierasz jednego z dostępnych lektorów i zaczynasz lekcję.

Poznaj Tutlo

Dołącz do grona
5000 zadowolonych klientów

Opinia z Google

Polecam dla osób, którym trudno zaplanować regularny kurs w konkretne dni tygodnia. Dla mam takich jak ja, które miałyby problem ze zorganizowaniem opieki dla dzieci na czas zajęć, a chciałyby doskonalić umiejętności j.angielskiego. Dla mnie idealny sposób na poprawę płynności językowej.

Wioleta

1 opinia | 1 miesiąc temu

Opinia z Google

Jestem bardzo zadowolony z Tutlo, ponieważ zauważam, że jak czasem jestem na wyjeździe za granicę z rodziną, to lepiej rozumiem, co mówią do mnie inni w języku angielskim i szybciej odpowiadam bez zastanowienia.

Wiktor

opinie | 3 miesiące temu

Opinia z Google

Świetny sposób na naukę, korzystam z Tutlo od kilku miesięcy i widzę duże postępy... Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych! ;)

Milena

1 opinia | 1 miesiąc temu

Wypróbuj

Dlaczego warto uczyć się w Tutlo?

Tutlo to najskuteczniejsza szkoła językowa. Dzięki nam szybko nauczysz się mówić płynnie po angielsku. Dostosowujemy się do Ciebie pod każdym względem:

ico_2

Indywidualne lekcje na żywo

ico_6

Z ponad 200 native speakerami i polskimi lektorami

ico

O dowolnej porze między 7:00 a 22:00

ico_4

Oszczędzasz czas - bez dojazdów do szkoły językowej

ico_3

Lekcje nie przepadają podczas choroby lub wyjazdu

ico_5

Możesz wybierać spośród 1000 lekcji na platformie

Wypróbuj

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Tutlo?

Tutlo jest szkołą językową online, dzięki której użytkownik ma możliwość połączenia z Native Speakerami z całego anglojęzycznego świata – mamy lektorów z Wielkiej Brytanii, Kanady, Stanów Zjednoczonych czy Australii.

Co to znaczy, że lekcje są na żądanie?

Na lekcje nie trzeba się umawiać. W Tutlo łączysz się z lektorem w dowolnie wybranym momencie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00, a także w weekendy od 12:00 do 18:00.

Kiedy mogę korzystać z platformy?

Platforma Tutlo dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00, a w weekendy od 12:00 do 18:00.

Na jakim poziomie językowym muszę być, aby korzystać z Tutlo?

W Tutlo można uczyć się od zera! Na platformie zapewniamy dostępność polskich lektorów, specjalnie dla osób, które nie są jeszcze na tyle komunikatywne aby porozumieć się z native speakerem.

Co jeśli nie znam angielskiego?

To żaden problem. Jeżeli trudno Ci będzie dogadać się z native speakerem, połącz się na lekcję z jednym z polskich lektorów.

Jak wygląda ustalanie harmonogramu lekcji?

W Tutlo nie trzeba umawiać się na konkretne godziny. Wystarczy znaleźć w ciągu dnia 20 minut wolnego czasu, zalogować się do platformy, wybrać jednego z dostępnych nauczycieli  i rozpocząć lekcję.