Skorzystaj z promocji kurs angielskiego 2za1

 

TUTLO_LP_marzec2

Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji*

Zadbaj o siebie nie tylko w Dzień Kobiet

Spraw sobie najlepszy możliwy prezent i zainwestuj w swój długoterminowy rozwój osobisty. Znajomość języka angielskiego, to obecnie jedna z najbardziej uniwersalnych umiejętności. Dzięki niej będziesz mogła czerpać dużo większą przyjemność z zagranicznych podróży, poznawać inne kultury i fascynujących ludzi. Z angielskim możesz również zmienić pracę na lepszą i czytać anglojęzyczne publikacje.

Jeden kurs = dwa uśmiechy 😀😀

Zaproś na kurs angielskiego przyjaciółkę, mamę, partnera lub kogo tylko chcesz. Zapisując się teraz na lekcje Tutlo płacisz jak za jedną osobę, a korzystacie we dwójkę.

Nie musicie być na tym samym poziomie językowym. Realizujecie lekcje oddzielnie — zgodnie ze swoimi potrzebami, ale na jednym koncie! Dzięki temu płacisz za dostęp do konta, a nie za każdego użytkownika.

 

Jak uczyć się w Tutlo?

Krok 1 

Wypełnij formularz kontaktowy

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin. Wyjaśnimy Ci szczegółowo, jak wygląda nauka angielskiego w Tutlo, odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy się na bezpłatną lekcję próbną. 

krok1

Krok 2

Lekcja Próbna

Na lekcji próbnej masz okazję sama sprawdzić, jak wygląda kurs angielskiego w praktyce. Na naszej platformie odbędziesz lekcję z wybranym przez siebie native speakerem lub polskim lektorem. Poziom językowy zajęć oraz zakres tematyczny jest dostosowany do Twoich potrzeb. Do wyboru masz Business English, General English, Social English i wiele innych kursów.

webinar_live_krok_4-1

Krok 3

Odwiedzaj regularnie platformę Tutlo

Nasza metoda nauki umożliwia uczenie się angielskiego kiedy i gdzie tylko chcesz, bez wcześniejszego umawiania się z nauczycielem. To oznacza, że możesz uczyć się nawet w parku o 7:00 rano 😄 

Dzięki elastyczności naszej platformy bez problemu dostosujesz systematyczne realizowanie kursu językowego do swojego planu dnia. 

lp_dzien_kobiet_kroki
Skorzystaj z promocji 2 za 1
Skorzystaj z promocji 2 za 1

Dołącz do grona
7000 zadowolonych klientów

Opinia z Google

Polecam dla osób, którym trudno zaplanować regularny kurs w konkretne dni tygodnia. Dla mam takich jak ja, które miałyby problem ze zorganizowaniem opieki dla dzieci na czas zajęć, a chciałyby doskonalić umiejętności j.angielskiego. Dla mnie idealny sposób na poprawę płynności językowej.

Wioleta

1 opinia | 1 miesiąc temu

Opinia z Google

Jestem bardzo zadowolony z Tutlo, ponieważ zauważam, że jak czasem jestem na wyjeździe za granicę z rodziną, to lepiej rozumiem, co mówią do mnie inni w języku angielskim i szybciej odpowiadam bez zastanowienia.

Wiktor

opinie | 3 miesiące temu

Opinia z Google

Świetny sposób na naukę, korzystam z Tutlo od kilku miesięcy i widzę duże postępy... Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych! ;)

Milena

1 opinia | 1 miesiąc temu

Skorzystaj z promocji 2 za 1