Wybierz się razem z Aniamaluje na przygodę po anglojęzycznym świecie

Poznaj Tutlo

 

LP_elemenmailing

Zostaw kontakt i odbierz 3 darmowe lekcje na start

 

Poznawaj świat bez wychodzenia z domu 🌴

Nauka z Tutlo, to coś więcej niż kurs języka angielskiego. To wirtualna przygoda, dzięki której poznasz różne kultury i nawiążesz znajomości z ludźmi z całego świata. Na naszej platformie dostępnych jest ponad 300 native speakerów, którzy czekają, by nauczyć Cię języka angielskiego. Z nami poznasz różne akcenty, od klasycznego brytyjskiego, przez amerykański i kanadyjski, aż po australijski i południowoafrykański.

Na naszych zajęciach, do wyboru masz kilkadziesiąt kursów opracowanych przez metodyków Tutlo, ale też w czasie lekcji możesz poruszyć dowolny, interesujący Cię temat, np. podróże, czy gotowanie :)

📣 3 lekcje gratis

Zapisując się już teraz, dostajesz dostęp do platformy Tutlo, na której możesz wykonać trzy darmowe lekcje. To idealna okazja, by samemu przekonać się, jak wygląda kurs angielskiego i doświadczyć rozmowy z obcokrajowcami. 


Jak uczyć się w Tutlo?

Krok 1 

Zostaw nam kontakt do siebie
i poznaj Tutlo

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin. Wyjaśnimy Ci szczegółowo, jak wygląda nauka angielskiego w Tutlo, odpowiemy na wszystkie pytania i przydzielimy Ci dostęp do trzech bezpłatnych lekcji.

krok1

Krok 2

Przetestuj platformę i skorzystaj
z 3 darmowych lekcji

Na lekcjach masz okazję sprawdzić, jak wygląda kurs angielskiego w praktyce. Na naszej platformie odbędziesz lekcje z wybranym przez siebie native speakerem lub polskim lektorem (na każdej lekcji możesz wybrać sobie innego nauczyciela). Poziom językowy zajęć oraz zakres tematyczny jest dostosowany do Twoich potrzeb. Do wyboru masz Business English, General English, Social English i wiele innych kursów.

webinar_live_krok_4-1

Krok 3

Odwiedzaj regularnie
platformę Tutlo

Nasza metoda nauki umożliwia uczenie się angielskiego kiedy i gdzie tylko chcesz, bez wychodzenia z domu i bez wcześniejszego umawiania się z nauczycielem. To oznacza, że możesz uczyć się nawet o 7:00 rano będąc jeszcze w szlafroku 😄 

Dzięki elastyczności naszej platformy bez problemu dostosujesz systematyczne realizowanie kursu językowego do swojego planu dnia. 

lp_dzien_kobiet_kroki
Skorzystaj z 3 darmowych lekcji

Sprawdź jak działa Tutlo

Skorzystaj z 3 darmowych lekcji

Dołącz do grona
7000 zadowolonych klientów

Opinia z Google

Polecam dla osób, którym trudno zaplanować regularny kurs w konkretne dni tygodnia. Dla mam takich jak ja, które miałyby problem ze zorganizowaniem opieki dla dzieci na czas zajęć, a chciałyby doskonalić umiejętności j.angielskiego. Dla mnie idealny sposób na poprawę płynności językowej.

Wioleta

1 opinia | 1 miesiąc temu

Opinia z Google

Jestem bardzo zadowolony z Tutlo, ponieważ zauważam, że jak czasem jestem na wyjeździe za granicę z rodziną, to lepiej rozumiem, co mówią do mnie inni w języku angielskim i szybciej odpowiadam bez zastanowienia.

Wiktor

opinie | 3 miesiące temu

Opinia z Google

Świetny sposób na naukę, korzystam z Tutlo od kilku miesięcy i widzę duże postępy... Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych! ;)

Milena

1 opinia | 1 miesiąc temu

Skorzystaj z 3 darmowych lekcji