Pobierz e-book "Jak wybrać i wdrożyć benefity z efektem WOW?" autor: Maja Gojtowska

Nie oferuj przypadkowych benefitów. Zainwestuj w benefity, które wywołają reakcję WOW w Twojej firmie. Jak wybrać i wdrożyć takie benefity? Dowiesz się z naszego e-booka.

LP_ebook_b2b-1

Pobierz bezpłatny e-book

Partnerzy medialni:

Logo justjoin.it-2
Logo nestBank-2
Logo hrlink.pl-2
Logo HR EMBASSY-2
Logo bardzoHR-1
Logo Mamopracuj.pl-3
"E-book fajnie podsumowuje i porządkuje najważniejsze informacje o benefitach pracowniczych. 
Patrząc na dzisiejszy rynek pracy widać dużą konkurencję o pracowników. Część świadczeń jak opieka medyczna czy karta sportowa, jest już w zasadzie uznawana za standard, a nie dodatek. Dlatego ważne jest, aby także w ramach oferowanych benefitów, spróbować się wyróżnić na rynku. Nie musi to być związane zawsze z dużymi nakładami finansowymi. "
 

Magdalena Brzus
Kierownik Wydziału Rozwoju i Employer Brandingu
Nest Bank
nestbank.pl

 

Magdalena nest bank
"Ebook Mai Gojtowskiej jest krótką biblią benefitów, to najlepszy tytuł tego ebooka. Fajnie ułożona publikacja, która przyda się każdemu kto zabiera się za temat benefitów w swojej firmie. Maja jak zwykle w formie pisarskiej, więc dobrze się czyta."
 

Adrian Martinez 
CMO & Co-founder HR Embassy
hrembassy.pl

Adrian Martinez Hr Embassy
 
"Kłopoty urodzaju i coraz większa konkurencja w tym segmencie to świetny sygnał dla każdego świadomego pracodawcy, który może dodatkowo wyróżnić się na rynku, wybierając takie benefity, dzięki którym świadomie wzmocni swoją markę i będzie kreował ją w pożądany dla siebie sposób."

Piotr Nowosielski 
Just Join IT
justjoin.it

Piotr Nowosielski justjoin.it
 
"Ebook "Jak wybrać i wdrożyć benefity z efektem wow" jest krótkim, ale bardzo merytorycznym podsumowaniem najważniejszych wyzwań i aspektów, o których należy pamiętać wdrażając jakiekolwiek benefity w organizacji. W punkt przedstawione zagrożenia i korzyści jakie płyną z wprowadzania dodatkowych świadczeń dla pracowników. Bardzo kompaktowa lektura, godna polecenia."
 

Alina Michałek
Expert HR, hrlink
www.hrlink.pl

Alina Michałek hrlink
"E-book dostarcza mnóstwo wiedzy o benefitach, ich roli w budowaniu zaangażowania w organizacji oraz, przede wszystkim, przedstawia mnogość korzyści z perspektywy pojedynczego pracownika.
Maja przytacza wiele argumentów przemawiających za tworzeniem adekwatnego do potrzeb i spójnego w przekazie pakietu dodatków pozapłacowych."
 

Daria Siwka
bardzoHR Employee & Employer Branding
Strateg EB, Trener Design Thinking
bardzohr.pl

Daria Siwka bardzohr
"Dzisiaj można spokojnie pokusić się o stwierdzenie: Pokaż mi swoje benefity a powiem, Ci jaką firmą jesteś! Maja Gojtowska w
ebooku w prostej i konkretnej formie ujęła kilka najważniejszych kwestii dotyczących zarówno projektowania, wdrażania ale też monitorowania satysfakcji z wszelkich pozapłacowych form
motywowania pracowników."

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, wizeprezes Fundacji Mamo Pracuj, współtwórczyni portalu mamopracuj.pl, employer branding manager. Na co dzień współpracuje z firmami, które tworzą środowiska przyjazne pracującym rodzicom.
mamopracuj.pl

mamopracuj.pl

5 rozdziałów merytorycznej wiedzy o benefitach

e-book (1)
e-book (2)
e-book (3)

Z e-booka dowiesz się:

  • Czym jest, a czym nie jest benefit?
  • Najczęściej popełniane błędy przy wprowadzaniu benefitów do firmy
  • Korzyści z wprowadzania benefitów
  • Liczby benefitowe, które warto znać
  • Przykłady benefitów z efektem WOW
Pobierz e-book

Zaufali nam:

Grupa Żywiec
Maspex (2)
Veolia (2)
Panek
Projekt bez tytułu
Orange Fab