Angielski dla firm!

Nie oferuj przypadkowych benefitów. Zainwestuj w Tutlo — nowoczesną platformę językową, dzięki której każdy z Twoich pracowników otrzyma spersonalizowany kurs angielskiego!

angielski dla firm od 59 zł

Dowiedz się więcej o naszej metodzie nauki

Tutlo to nowoczesna platforma językowa, która umożliwia naukę angielskiego z native speakerami on-line, na żywo i na życzenie kursanta.  Z Tutlo korzysta już ponad 7 tys. użytkowników! Co zyskasz, wprowadzając Tutlo do swojej firmy?

Indywidualne zajęcia online dla pracowników

Wiemy, jak cenny jest czas Twoich pracowników. Dlatego proponujemy Ci najskuteczniejszą metodę nauki — indywidualne zajęcia online. W Tutlo lekcje prowadzone są z lektorem na żywo, dzięki czemu jego uwaga skupiona jest wyłącznie na odbiorcy.

img1-1

W pełni wykorzystany czas lekcji

20-minutowe, intensywne lekcje zapewnią Twoim pracownikom konkretną dawkę wiedzy, którą wykorzystają w biurze na co dzień. Tutlo pozwala na rozwój kompetencji Twoich pracowników bez przerywania pracy, małej frekwencji i oporu osób rozpoczynających naukę angielskiego.  

img2-1

Wybór 300 native speakerów i polskich lektorów

Wszystkie lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli zarówno z Polski, jak i native speakerów. Twoi pracownicy na pewno znajdą odpowiednią osobę wśród 300 lektorów z całego świata.

img5

Kursy na platformie online

Największym zainteresowaniem cieszy się kurs Business English, który przygotuje Twoich pracowników do rozmów służbowych w szerokim zakresie. Dodatkowo Tutlo proponuje kursy: General English, Social i wiele innych.  

img4

Panel pracodawcy

Dzięki dedykowanemu panelowi pracodawcy na platformie, możesz monitorować postępy swoich pracowników, zmieniać i dołączać nowe osoby w trakcie trwania kursu, a także analizować wyniki dzięki miesięcznym raportom.

koło-panel
Dowiedz się więcej

Prowadzimy zajęcia online na żywo!

Wszystkie zajęcia w Tutlo prowadzone są na żywo z lektorami z całego świata. Można się z nimi połączyć i rozmawiać o dowolnej porze między 7.00 a 22.00, bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Najlepsza jakość połączeń

Wiemy, że wyraźny obraz i czysty dźwięk to ważne kwestie przy lekcjach online. Gwarantujemy najwyższą jakość połączenia podczas rozmowy.

Dowiedz się więcej

Jak działa Tutlo?

Lekcje odbywają się na platformie internetowej, na którą można się zalogować  z komputera, tabletu lub telefonu. Następnie  należy wybierać jednego z dostępnych lektorów i  można rozpocząć lekcję.

Dowiedz się więcej

Dołącz do grona ponad 100 zadowolonych firm,

które wybrały Tutlo

Opinia klienta

"Szkolenia prowadzone przez firmę Tutlo Sp. z o.o. charakteryzują się dużą elastycznością w wyborze czasu nauki oraz indywidualnym podejściem Lektorów i Native Speakerów do kursantów. Duża liczba nauczycieli z całego Świata, pomaga oswoić się z różnymi akcentami w języku angielskim, a platforma internetowa do prowadzenia zajęć jest intuicyjna, prosta w obsłudze i zawiera potrzebne materiały do merytorycznego przygotowania się do lekcji. Zlecenie jest profesjonalnie wykonywane, a pracownicy Tutlo Sp. z o.o. wykazują się wysokimi kompetencjami."

Monika Dalecka | Iveco

Opinia klienta

"Program w pełni spełnia oczekiwania związane z rozwojem kompetencji językowych w międzynarodowym środowisku. Zajęcia charakteryzują się dużą elastycznością, zarówno w wyborze czasu nauki oraz indywidualnym podejściem Lektorów i Native Speakerów do Kursantów. Uczestnicy kursu podkreślają profesjonalne i nowoczesne podejście oraz tempo dostosowane do indywidualnych potrzeb Kursanta.

Na podkreślenie zasługuje profesjonalne podejście oraz wysoka dbałość o satysfakcję klienta, na każdym etapie realizacji kontraktu."

Anna Litwińska | Lyreco

Opinia klienta

"Sposób prowadzenia zajęć, począwszy od możliwości wyboru tematu i nauczyciela, sprawia, że nauka jest ciekawa i efektywna. Materiał dostosowany jest do potrzeb, oczekiwań i umiejętności uczestników. Elementem godnym uwagi jest elastyczność w dostosowywaniu się do możliwości czasowych naszych pracowników.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu i organizacji zajęć prowadzonych przez Państwa firmę oraz wysokich kwalifikacji kadry prowadzącej zajęcia. Z przyjemnością i przekonaniem rekomendujemy firmę Tutlo jako rzetelnego partnera."

Karolina Żuchlewska | Soflab

Opinia klienta

"Szkolenia prowadzone przez firmę Tutlo charakteryzują się dużą elastycznością w wyborze czasu nauki oraz indywidualnym podejściem lektorów i native speakerów do kursantów. Duża liczba nauczycieli z całego świata pomaga oswoić się z różnymi akcentami w języku angielskim, a platforma internetowa do prowadzenia zajęć jest intuicyjna i prosta w obsłudze.


Chcemy polecić Tutlo Sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera."

Paweł Lepczyński | Sonel

Dowiedz się więcej

Co zyskasz wdrażając Tutlo w Twojej firmie?

ico_2

Zyskasz elastyczność nauki dzięki kursom na żądanie

ico_6

Możesz na bieżąco monitorować postępy w nauce

ico

Wyróżnisz się atrakcyjnością świadczeń pozapłacowych

ico_4

Oszczędzisz czas i pieniądze

ico_3

Zyskasz 100% frekwencję

ico_5

Możesz dołączać nowe osoby w dowolnym momencie

Dowiedz się więcej

Nie czekaj, zainwestuj w nowoczesny benefit!