40% rabatu
na kurs języka angielskiego dla dzieci!

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka! Zapewnij mu naprawdę skuteczne lekcje języka angielskiego z native speakerem lub polskim lektorem! Wypełnij formularz i poznaj naszą metodę!

kurs angielskiego dla dzieci

Wyślij zapytanie o Kurs języka angielskiego dla dzieci*

Twoje dziecko uczy się kiedy chce i skąd chce

Tylko Tutlo daje Twojemu dziecku możliwość nauki wtedy, kiedy ma na to czas i ochotę, bez wcześniejszego umawiania się. Wystarczy, że ma trochę czasu i znajdzie miejsce z dostępem do Internetu. Po zalogowaniu się na naszej stronie www i można rozpocząć lekcję natychmiast!

angielski dla dzieci

Dziecko robi szybkie postępy

Dzięki spotkaniom jeden na jeden z lektorem cała uwaga nauczyciela skupiona jest jedynie na Twoim dziecku, a nie na innych uczniach! 20 min. lekcji zapewnia optymalne skupienie.

lekcje angielskiego dla dzieci

Sam wybierasz najlepszego lektora dla Twojego dziecka

Koniec z narzucaniem, kto ma uczyć Twoje dziecko! W Tutlo to Ty wraz ze swoim dzieckiem wybieracie nauczyciela i możecie zmieniać go dowolną liczbę razy w trakcie nauki. Do Waszej dyspozycji jest kilkuset native speakerów, jak również lektorzy polscy.

lektor angielskiego dla dzieci
Sprawdź teraz

Język angielski dla dzieci - zajęcia online na żywo!

Wszystkie zajęcia w Tutlo prowadzone są na żywo z lektorami z całego świata. Twoje dziecko może rozmawiać z nimi o dowolnej porze między 7.00 a 22.00, bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Masz pełną kontrolę rodzicielską

W Tutlo masz pełen dostęp do informacji o postępach dziecka. Wiesz, kiedy uczestniczyło w zajęciach i jak sobie radzi. Raz w tygodniu otrzymujesz od nas mailowo raport postępów. Możesz zatem na bieżąco kontrolować rozwój umiejętności językowych.

Sprawdź teraz

Mamy już 5000 zadowolonych klientów

Opinia z Google

Polecam dla osób, którym trudno zaplanować regularny kurs w konkretne dni tygodnia. Dla mam takich jak ja, które miałyby problem ze zorganizowaniem opieki dla dzieci na czas zajęć, a chciałyby doskonalić umiejętności j.angielskiego. Dla mnie idealny sposób na poprawę płynności językowej.

Wioleta

1 opinia | 1 miesiąc temu

Opinia z Google

Jestem bardzo zadowolony z Tutlo, ponieważ zauważam, że jak czasem jestem na wyjeździe za granicę z rodziną, to lepiej rozumiem, co mówią do mnie inni w języku angielskim i szybciej odpowiadam bez zastanowienia.

Wiktor

opinie | 3 miesiące temu

Opinia z Google

Świetny sposób na naukę, korzystam z Tutlo od kilku miesięcy i widzę duże postępy... Idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych! ;)

Milena

1 opinia | 1 miesiąc temu

Sprawdź teraz

Korzyści kursu Tutlo:

ico_2

Twoje dziecko uczy się kiedy chce i skąd chce

ico_6

Sam wybierasz najlepszego lektora dla Twojego dziecka

ico

300 dostępnych lektorów na platformie

ico_4

Oszczędzasz czas - bez dojazdów do szkoły językowej

ico_3

Dziecko ma 100% obecności

ico_5

Dziecko robi szybkie postępy

Sprawdź teraz

Zapisz dziecko już teraz i odbierz 40% rabatu!